Przejdź do głównej zawartości

Koń z Białołęki

Koń na jednej z posesji w Białołęce

Komentarze

 1. bardzo ładnie zapozował, doświadczony model czy jak ;P
  eh i u mnie się zaczyna..pierw poprawka a potem standardowy zapierdziel na studiach.cholerny kierunek;/

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne foto. A o końcu wakacji lepiej nie mów. Ostatnie wolne dni a pogoda wrrrrr

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaki model :)
  U mnie też się zaczyna...to co mogłam pofolgować w okresie wakacji już dłużej przeciągnąć się nie da. I budowy ruszyły i projektów masa. Ale nie ma co narzekać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobre dobre. Czy z telefonu, czy ze smieny nieważne. Lubię takie chwilówki.
  Sił życzę. Ja mam wakacje 365 dni w roku hehehe.
  Marcin.

  OdpowiedzUsuń
 5. Widzę, że u większości będzie ciężko. Tylko zazdrościć Marcinowi od bloga o Wolsztynie...! Jak u mnie będzie to do końca niewiem, a przynajmniej jeszcze nie wiem... Się niebawem okaże, może nie będzie aż tak bardzo krytycznie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Tarchomin Kościelny - pętla tramwajowa

Witajcie w pierwszym wpisie na tym fotoblogu w tym roku, dopiero teraz - w marcu. Nie mam dobrych wieści... Związane jest to częściowo z moim publikowaniem wpisów ostatnimi czasy. Otóż pomimo tego, iż chodzę i eksploruję Tarchomin i posiadam też w pamięci miejsca, które chciałbym uwiecznić w konkretny sposób tak sprzęt ostatnio średnio mi na to pozwala.

Nikon niestety powoli rezygnuje ze "współpracy" z moją skromną osobą. Tak więc póki co jeśli już, to chyba będę zmuszony korzystać z aparatu w telefonie.

Pomnik László O’svátha

Pomnik ten znajduje się na Białołęce. Jest on darem od Węgrów, przez których też samo zaprojektowanie i przetransportowanie pokrywali Węgrzy. Lajos Győrfi to artysta. który wykonał pomnik. Sam bohater uwieczniony w formie tego monumentu był ministrem spraw zagranicznych. O pomniku można przeczytać w Warszawikia.

Moją długą nieobecność usprawiedliwiam bądź zrobię to w najbliższym czasie na fanpage'u na Facebook'u.

Truskaw

Truskaw to miejsce które ostatnimi czasy odwiedzam bardzo rzadko. Kiedyś bywałem prawie, że nagminnie. Trasa do Truskawia została także zaliczona w formie przejazdu rowerem. Wyszło wtedy 25 km - z Ochoty.

Truskaw, puszcza... To doskonałe miejsce na refleksje, kontemplację, chillout, wyciszenie.Zostawiam Was z tą pocztówką z Kampinosu.