Przejdź do głównej zawartości

Mokotowska ruinka

Ruina w dzielnicy Mokotów w Warszawie, znajduje się blisko kina Silver Screen

Komentarze

 1. No to wybierz się tam na dłużej, bo wygląda ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładnie wyszły te rude cegiełki.

  OdpowiedzUsuń
 3. wygląda podobnie jak stare budynki stoczni gdańskiej, pewnie w tym samym czasie budowane.

  OdpowiedzUsuń
 4. @stolica i okolica: Bywam tam dość często, ale rzadko mam ze sobą aparat.

  @Marcin: Podniosłem troszeczkę nasycenie - też myślę, że fajnie się to w miarę prezentuje.

  @Duś: Nie wykluczone, aczkolwiek nie odpowiem (teraz) na to pytanie. Nie teraz, ale wkrótce postaram się dowiedzieć co to za budynek i dokładnie w miarę możliwości przejrzę informacje na jego temat.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Zalew Zegrzyński

Zdjęcie czeka na publikację już od dawna. W sierpniu zeszłego roku wraz z kolegą wybraliśmy się na skromną wycieczkę rowerową nad Zegrze. Pogoda średnio dopisała - było pochmurno, ale nie padało. Nie brałem wtedy lustrzanki - zdjęcie zrobiłem telefonem. 

Kłodzka Góra

Jakiś czas temu pokazywałem na blogu Pragę Czeską. Po wycieczce do Czech miałem okazję odwiedzić Kłodzką Górę. Wtedy uświadomiłem sobie, że w górach byłem dawno temu, tak więc wyprawa na ten niezbyt wymagający szczyt cieszyła mnie. Przy okazji byłem we Wrocławiu, ale nie było czasu na eksplorację i robienie zdjęć. Wrocław był tylko przystankiem na nocleg.


Drugiego dnia mieliśmy spływ pontonem. Było całkiem sympatycznie. Zdjęć ze spływu nie posiadam - obawiałem się, że mój sprzęt ulegnie zamoczeniu, a tego bym nie chciał...

Tarchomin Kościelny - pętla tramwajowa

Witajcie w pierwszym wpisie na tym fotoblogu w tym roku, dopiero teraz - w marcu. Nie mam dobrych wieści... Związane jest to częściowo z moim publikowaniem wpisów ostatnimi czasy. Otóż pomimo tego, iż chodzę i eksploruję Tarchomin i posiadam też w pamięci miejsca, które chciałbym uwiecznić w konkretny sposób tak sprzęt ostatnio średnio mi na to pozwala.

Nikon niestety powoli rezygnuje ze "współpracy" z moją skromną osobą. Tak więc póki co jeśli już, to chyba będę zmuszony korzystać z aparatu w telefonie.