Przejdź do głównej zawartości

Borowskiego

Wiem, że nie sfotografowałem wszystkich ruin (albo jak ktoś woli: zniszczonych, starych budowli) na warszawskiej Pradze. Dlatego do kolekcji trafia kolejna rozpadająca się architektoniczna ciekawostka.

Ruina na Borowskiego w dzielnicy Praga Północ w Warszawie
Ruina na Borowskiego w dzielnicy Praga Północ w Warszawie

Co to za budynek, tego nie wiem. Znajduje się on na ulicy Borowskiego. Jeżeli ktoś wie co we wnętrzu budynku się znajduje proszę pisać w komentarzach. Dodam jeszcze, że ruinka ta przypomina mi pewien podobny budynek w Żyrardowie.

Komentarze

 1. Ruinka - ruinką, ale jak wokół niej czyściutko! Fajne fotki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Robert! Pisałem dłuuuuuuuuuugiego komenta do tego posta i balambalam nie ma go, wypieprzyło mi w powietrze. Nie będę się powtarzał. Na foto nr 2 jest więcej więc je popieram.
  Trzymaj się.
  Cin

  OdpowiedzUsuń
 3. oczywiście miałem na myśli nr 1 foto - coś ze mną jest nie tege(s)

  OdpowiedzUsuń
 4. W pierwszym jest ciekawszy podział, choć oczywiście rynna już niestety współczesna, no i ta piekielna kostka bauma... Chyba bym ją przyciął na zdjęciu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. @wildrose:
  Faktycznie, czysto nawet.

  @Marcin - Wolsztyn:
  Oj nie raz mi się przydarzyło to co Tobie i doskonale Cię rozumiem.

  @I am I:
  Wiesz co? Też myślałem a takim przycięciu, ale ostatecznie zdecydowałem, że wykadruję tak jak widać wyżej. Kontrasty muszą być. :D

  OdpowiedzUsuń
 6. A to nie zapukałeś i nie poczekałeś aż ktoś odpowie "proszę"?

  OdpowiedzUsuń
 7. Kiedyś był u mnie na blogu (jeszcze na starej Warszavce). Powinien być otagowany jako cegła. Nie wiem czy w komciach ktoś nie napisał co to.

  OdpowiedzUsuń
 8. These pictures are very good Robert.

  greetings, Joop

  thankx for your comment.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Zalew Zegrzyński

Zdjęcie czeka na publikację już od dawna. W sierpniu zeszłego roku wraz z kolegą wybraliśmy się na skromną wycieczkę rowerową nad Zegrze. Pogoda średnio dopisała - było pochmurno, ale nie padało. Nie brałem wtedy lustrzanki - zdjęcie zrobiłem telefonem. 

Kłodzka Góra

Jakiś czas temu pokazywałem na blogu Pragę Czeską. Po wycieczce do Czech miałem okazję odwiedzić Kłodzką Górę. Wtedy uświadomiłem sobie, że w górach byłem dawno temu, tak więc wyprawa na ten niezbyt wymagający szczyt cieszyła mnie. Przy okazji byłem we Wrocławiu, ale nie było czasu na eksplorację i robienie zdjęć. Wrocław był tylko przystankiem na nocleg.


Drugiego dnia mieliśmy spływ pontonem. Było całkiem sympatycznie. Zdjęć ze spływu nie posiadam - obawiałem się, że mój sprzęt ulegnie zamoczeniu, a tego bym nie chciał...

Ślub Ani i Rafała

Nie są to moje pierwsze ślubniaki. Natomiast uważam, że poprzednie nie nadawały się jakoś szczególnie do publikacji albo po prostu nie posiadałem oficjalnej zgody na możliwość ich publikacji. Czas wreszcie pokazać swoje najnowsze foto-wypociny.
Ja wiem, że zdjęć pokazuję mało, ale jak sami wiecie nie lubię wrzucać zdjęć w hurtowej ilości. Wolę pokazać mniej, a przynajmniej te najbardziej udane i najciekawsze.

Poza zdjęciami zajmowałem się także filmowaniem całego wydarzenia. Filmu nie pokażę, poza tym i tak jest jeszcze na etapie montażu. Nie będę ukrywać, że ciągle się stresowałem, zwłaszcza podczas ceremonii ślubnej.

Dodam na koniec, że chętnie podszkolę się w zakresie zdjęć ślubnych, tak więc raczej chętnie będę przyjmować wszelakie propozycje z tym związane...