Przejdź do głównej zawartości

Widok z wieży kościoła Św. Anny

Ostatnio można było wejść na wieżę kościoła Świętej Anny za darmo. Tak, spodziewałem się tłumów, ale nie było tak źle... Z kilku pstryków jestem zadowolony (pomimo, że pogoda nie dopisała).

Budynki Krakowskiego Przedmieścia
Krakowskie Przedmieście / Miodowa
Trasa W-Z

Widok jest niesamowity! Idealny rzut na Krakowskie Przedmieście i Trasę W-Z oraz Zamek Królewski.

Komentarze

 1. O, u mnie na "Na zawsze Warszawa" też niedawno było :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ech, też się tam wybieram od lat i zawsze nie po drodze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo lubię wszelkie widokowe punkty

  OdpowiedzUsuń
 4. Zazdroszczę zdjęć....mieszkam na wsi....buuuu.
  Zdjęcie pierwsze wykadrowałbym o piękne deszczowe chmury w dół dla widoku budynków. Ale to tylko moja wizja.
  Dobra robota.
  Marcin. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. @Marcin:
  No właśnie zauważyłem gdy wpis oddawałem do publikacji. Przynajmniej nie są to wpisy i zdjęcia klony - Ty masz u siebie na fotach piękne, błękitne niebo... A ja szaro-burą, za przeproszeniem "srakę"... :D

  @I am I:
  Ja tam pobyłem z 10, może 15 minut - czyli niewiele. Dla widoczków warto się wybrać.

  @Duś:
  Kopce, wzniesienia, tarasy, itd - oj tak...!

  @Marcin - Wolsztyn:
  No wiesz, zdjęcia robione telefonem komórkowym często wychodzą mi tak jak, że niby są dobre, a jednak jakiś mankament jest. Widać, że jestem przyzwyczajony do szerokiego kąta.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja oczywiście tramwajowo. Gdyby dało się bardziej powiększyć ostatnie zdjęcie, można by przestudiować "dachową" aparaturę "SWINGA". :-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Zalew Zegrzyński

Zdjęcie czeka na publikację już od dawna. W sierpniu zeszłego roku wraz z kolegą wybraliśmy się na skromną wycieczkę rowerową nad Zegrze. Pogoda średnio dopisała - było pochmurno, ale nie padało. Nie brałem wtedy lustrzanki - zdjęcie zrobiłem telefonem. 

Kłodzka Góra

Jakiś czas temu pokazywałem na blogu Pragę Czeską. Po wycieczce do Czech miałem okazję odwiedzić Kłodzką Górę. Wtedy uświadomiłem sobie, że w górach byłem dawno temu, tak więc wyprawa na ten niezbyt wymagający szczyt cieszyła mnie. Przy okazji byłem we Wrocławiu, ale nie było czasu na eksplorację i robienie zdjęć. Wrocław był tylko przystankiem na nocleg.


Drugiego dnia mieliśmy spływ pontonem. Było całkiem sympatycznie. Zdjęć ze spływu nie posiadam - obawiałem się, że mój sprzęt ulegnie zamoczeniu, a tego bym nie chciał...

Ślub Ani i Rafała

Nie są to moje pierwsze ślubniaki. Natomiast uważam, że poprzednie nie nadawały się jakoś szczególnie do publikacji albo po prostu nie posiadałem oficjalnej zgody na możliwość ich publikacji. Czas wreszcie pokazać swoje najnowsze foto-wypociny.
Ja wiem, że zdjęć pokazuję mało, ale jak sami wiecie nie lubię wrzucać zdjęć w hurtowej ilości. Wolę pokazać mniej, a przynajmniej te najbardziej udane i najciekawsze.

Poza zdjęciami zajmowałem się także filmowaniem całego wydarzenia. Filmu nie pokażę, poza tym i tak jest jeszcze na etapie montażu. Nie będę ukrywać, że ciągle się stresowałem, zwłaszcza podczas ceremonii ślubnej.

Dodam na koniec, że chętnie podszkolę się w zakresie zdjęć ślubnych, tak więc raczej chętnie będę przyjmować wszelakie propozycje z tym związane...