Przejdź do głównej zawartości

Wspólna 61

Przy okazji eksploracji warszawskiego śródmieścia, a dokładnie ulicy Emilii Plater udało się sfotografować budynek znajdujący się pod adresem Wspólna 61.

Wspólna 61

Kiedyś kilka razy miałem okazję przejść obok bramy prowadzącej na podwórze, które ujawnia ciekawą do sfotografowania architekturę. W końcu na podwórko udało się wejść. Obecny stan kamienicy różni się od tego, który widziałem kiedyś, bowiem budynek został odrobinę wyremontowany.

No cóż, spóźniłem się... ale jak to się mówi: "Lepiej późno niż wcale".

Komentarze

 1. Fajny ciasny kadr - trochę Hitchcock'owski :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę chyba też zapuścić się w tamte okolice. Przez ostatnie 20 lat tylko przejeżdżam przez Śródmieście.

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się sformułowanie "odrobinę wyremontowany" - to jak wiele rzeczy u nas :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie miejsca lubie, sa niesamowite!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobra robota. Wiem, jak trudno jest fotografować budynki. Tobie wyszło dobrze.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Tarchomin Kościelny - pętla tramwajowa

Witajcie w pierwszym wpisie na tym fotoblogu w tym roku, dopiero teraz - w marcu. Nie mam dobrych wieści... Związane jest to częściowo z moim publikowaniem wpisów ostatnimi czasy. Otóż pomimo tego, iż chodzę i eksploruję Tarchomin i posiadam też w pamięci miejsca, które chciałbym uwiecznić w konkretny sposób tak sprzęt ostatnio średnio mi na to pozwala.

Nikon niestety powoli rezygnuje ze "współpracy" z moją skromną osobą. Tak więc póki co jeśli już, to chyba będę zmuszony korzystać z aparatu w telefonie.

Pomnik László O’svátha

Pomnik ten znajduje się na Białołęce. Jest on darem od Węgrów, przez których też samo zaprojektowanie i przetransportowanie pokrywali Węgrzy. Lajos Győrfi to artysta. który wykonał pomnik. Sam bohater uwieczniony w formie tego monumentu był ministrem spraw zagranicznych. O pomniku można przeczytać w Warszawikia.

Moją długą nieobecność usprawiedliwiam bądź zrobię to w najbliższym czasie na fanpage'u na Facebook'u.

Truskaw

Truskaw to miejsce które ostatnimi czasy odwiedzam bardzo rzadko. Kiedyś bywałem prawie, że nagminnie. Trasa do Truskawia została także zaliczona w formie przejazdu rowerem. Wyszło wtedy 25 km - z Ochoty.

Truskaw, puszcza... To doskonałe miejsce na refleksje, kontemplację, chillout, wyciszenie.Zostawiam Was z tą pocztówką z Kampinosu.