Przejdź do głównej zawartości

Lustrzana abstrakcja

"Co to jest?" - pewnie ktoś zapyta... Odpowiedź jest banalnie prosta: Jest to nic nadzwyczajnego, tylko sztuka nowoczesna. Stwierdziłem, że obiekt stojący na Krakowskim Przedmieściu nie jest taki całkiem bezsensowny. A dodam, że za tym rodzajem sztuki za bardzo nie przepadam.

Lustrzana konstrukcja na Krakowskim Przedmieściu

Głównym elementem konstrukcji są lustra. I dzięki tym lustrom wyszedł taki pstryk eksperymentalny - taka abstrakcja.

Komentarze

 1. sztuka jest złapać za...nogę borsuka :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się Twój lustrzany eksperyment.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jestem w szoku że obiekt ten stoi już jakiś czas a nie stłuczono ani kawałka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Faktycznie - toć to stoi już dość długo, a jeszcze nikt nie zepsuł, nie stłukł... Aż dziwne! :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Tarchomin Kościelny - pętla tramwajowa

Witajcie w pierwszym wpisie na tym fotoblogu w tym roku, dopiero teraz - w marcu. Nie mam dobrych wieści... Związane jest to częściowo z moim publikowaniem wpisów ostatnimi czasy. Otóż pomimo tego, iż chodzę i eksploruję Tarchomin i posiadam też w pamięci miejsca, które chciałbym uwiecznić w konkretny sposób tak sprzęt ostatnio średnio mi na to pozwala.

Nikon niestety powoli rezygnuje ze "współpracy" z moją skromną osobą. Tak więc póki co jeśli już, to chyba będę zmuszony korzystać z aparatu w telefonie.

Pomnik László O’svátha

Pomnik ten znajduje się na Białołęce. Jest on darem od Węgrów, przez których też samo zaprojektowanie i przetransportowanie pokrywali Węgrzy. Lajos Győrfi to artysta. który wykonał pomnik. Sam bohater uwieczniony w formie tego monumentu był ministrem spraw zagranicznych. O pomniku można przeczytać w Warszawikia.

Moją długą nieobecność usprawiedliwiam bądź zrobię to w najbliższym czasie na fanpage'u na Facebook'u.

Truskaw

Truskaw to miejsce które ostatnimi czasy odwiedzam bardzo rzadko. Kiedyś bywałem prawie, że nagminnie. Trasa do Truskawia została także zaliczona w formie przejazdu rowerem. Wyszło wtedy 25 km - z Ochoty.

Truskaw, puszcza... To doskonałe miejsce na refleksje, kontemplację, chillout, wyciszenie.Zostawiam Was z tą pocztówką z Kampinosu.