Przejdź do głównej zawartości

Modliński Maluch

Zwiedzając ponownie Modlin przed obiektyw wpadła mi taka oto scenka... czyli Maluszek przy urzędzie pocztowym.

Mały Fiat stojący przy urzędzie pocztowym w Modlinie

Komentarze

  1. Kiedyś, sporo lat temu, taki maluch był obiektem westchnień wielu Polaków. Niektórym widać służy do dziś.

    OdpowiedzUsuń
  2. Samochody samochdoami, ale czerwonoceglasta poczta cacy.

    OdpowiedzUsuń
  3. Tak, carskie bloki w Twierdzy Modlin mają swój niezaprzeczalny urok i przy każdej okazji coś tam cykam. A na zdjęciu jak widzę całkiem 'współczesny' maluch - ostatnio widziałem model z przełomu lat 70./80., czyli jeszcze z oryginalnymi chromowanymi zderzakami.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Tarchomin Kościelny - pętla tramwajowa

Witajcie w pierwszym wpisie na tym fotoblogu w tym roku, dopiero teraz - w marcu. Nie mam dobrych wieści... Związane jest to częściowo z moim publikowaniem wpisów ostatnimi czasy. Otóż pomimo tego, iż chodzę i eksploruję Tarchomin i posiadam też w pamięci miejsca, które chciałbym uwiecznić w konkretny sposób tak sprzęt ostatnio średnio mi na to pozwala.

Nikon niestety powoli rezygnuje ze "współpracy" z moją skromną osobą. Tak więc póki co jeśli już, to chyba będę zmuszony korzystać z aparatu w telefonie.

Pomnik László O’svátha

Pomnik ten znajduje się na Białołęce. Jest on darem od Węgrów, przez których też samo zaprojektowanie i przetransportowanie pokrywali Węgrzy. Lajos Győrfi to artysta. który wykonał pomnik. Sam bohater uwieczniony w formie tego monumentu był ministrem spraw zagranicznych. O pomniku można przeczytać w Warszawikia.

Moją długą nieobecność usprawiedliwiam bądź zrobię to w najbliższym czasie na fanpage'u na Facebook'u.

Truskaw

Truskaw to miejsce które ostatnimi czasy odwiedzam bardzo rzadko. Kiedyś bywałem prawie, że nagminnie. Trasa do Truskawia została także zaliczona w formie przejazdu rowerem. Wyszło wtedy 25 km - z Ochoty.

Truskaw, puszcza... To doskonałe miejsce na refleksje, kontemplację, chillout, wyciszenie.Zostawiam Was z tą pocztówką z Kampinosu.