Przejdź do głównej zawartości

Modliński Maluch

Zwiedzając ponownie Modlin przed obiektyw wpadła mi taka oto scenka... czyli Maluszek przy urzędzie pocztowym.

Mały Fiat stojący przy urzędzie pocztowym w Modlinie

Komentarze

  1. Kiedyś, sporo lat temu, taki maluch był obiektem westchnień wielu Polaków. Niektórym widać służy do dziś.

    OdpowiedzUsuń
  2. Samochody samochdoami, ale czerwonoceglasta poczta cacy.

    OdpowiedzUsuń
  3. Tak, carskie bloki w Twierdzy Modlin mają swój niezaprzeczalny urok i przy każdej okazji coś tam cykam. A na zdjęciu jak widzę całkiem 'współczesny' maluch - ostatnio widziałem model z przełomu lat 70./80., czyli jeszcze z oryginalnymi chromowanymi zderzakami.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Zalew Zegrzyński

Zdjęcie czeka na publikację już od dawna. W sierpniu zeszłego roku wraz z kolegą wybraliśmy się na skromną wycieczkę rowerową nad Zegrze. Pogoda średnio dopisała - było pochmurno, ale nie padało. Nie brałem wtedy lustrzanki - zdjęcie zrobiłem telefonem. 

Kłodzka Góra

Jakiś czas temu pokazywałem na blogu Pragę Czeską. Po wycieczce do Czech miałem okazję odwiedzić Kłodzką Górę. Wtedy uświadomiłem sobie, że w górach byłem dawno temu, tak więc wyprawa na ten niezbyt wymagający szczyt cieszyła mnie. Przy okazji byłem we Wrocławiu, ale nie było czasu na eksplorację i robienie zdjęć. Wrocław był tylko przystankiem na nocleg.


Drugiego dnia mieliśmy spływ pontonem. Było całkiem sympatycznie. Zdjęć ze spływu nie posiadam - obawiałem się, że mój sprzęt ulegnie zamoczeniu, a tego bym nie chciał...

Tarchomin Kościelny - pętla tramwajowa

Witajcie w pierwszym wpisie na tym fotoblogu w tym roku, dopiero teraz - w marcu. Nie mam dobrych wieści... Związane jest to częściowo z moim publikowaniem wpisów ostatnimi czasy. Otóż pomimo tego, iż chodzę i eksploruję Tarchomin i posiadam też w pamięci miejsca, które chciałbym uwiecznić w konkretny sposób tak sprzęt ostatnio średnio mi na to pozwala.

Nikon niestety powoli rezygnuje ze "współpracy" z moją skromną osobą. Tak więc póki co jeśli już, to chyba będę zmuszony korzystać z aparatu w telefonie.