Przejdź do głównej zawartości

Wieczorny kadr z Lublina

Ostatni pstryk z Lublina.

Brama w Lublinie prowadząca na Stare Miasto

Musiałem fotografować na wysokich czułościach, bo nie chciało mi się dźwigać statywu. Zresztą zdjęć wieczornych z Lublina i tak nie przywiozłem dużo.

Komentarze

 1. A jak teraz Lublin jest oświetlony wieczorem? Znaczy Starówka oczywiście? Bo jeśli pamiętam, to był całkiem nieźle.

  OdpowiedzUsuń
 2. W Lublinie nie byłem nigdy, choć poznałem fajnych ludzi z tego miasta. A Twoje zdjęcie? Pełne tajemniczości.

  OdpowiedzUsuń
 3. mam to samo, często po prostu nie chce mi się dźwigać statywu... :)

  OdpowiedzUsuń
 4. O, pamiętam tę bramę. A Lublin by night jest mi nieznany, niestety.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ładnie dokumentujesz Lublin. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Zalew Zegrzyński

Zdjęcie czeka na publikację już od dawna. W sierpniu zeszłego roku wraz z kolegą wybraliśmy się na skromną wycieczkę rowerową nad Zegrze. Pogoda średnio dopisała - było pochmurno, ale nie padało. Nie brałem wtedy lustrzanki - zdjęcie zrobiłem telefonem. 

Kłodzka Góra

Jakiś czas temu pokazywałem na blogu Pragę Czeską. Po wycieczce do Czech miałem okazję odwiedzić Kłodzką Górę. Wtedy uświadomiłem sobie, że w górach byłem dawno temu, tak więc wyprawa na ten niezbyt wymagający szczyt cieszyła mnie. Przy okazji byłem we Wrocławiu, ale nie było czasu na eksplorację i robienie zdjęć. Wrocław był tylko przystankiem na nocleg.


Drugiego dnia mieliśmy spływ pontonem. Było całkiem sympatycznie. Zdjęć ze spływu nie posiadam - obawiałem się, że mój sprzęt ulegnie zamoczeniu, a tego bym nie chciał...

Tarchomin Kościelny - pętla tramwajowa

Witajcie w pierwszym wpisie na tym fotoblogu w tym roku, dopiero teraz - w marcu. Nie mam dobrych wieści... Związane jest to częściowo z moim publikowaniem wpisów ostatnimi czasy. Otóż pomimo tego, iż chodzę i eksploruję Tarchomin i posiadam też w pamięci miejsca, które chciałbym uwiecznić w konkretny sposób tak sprzęt ostatnio średnio mi na to pozwala.

Nikon niestety powoli rezygnuje ze "współpracy" z moją skromną osobą. Tak więc póki co jeśli już, to chyba będę zmuszony korzystać z aparatu w telefonie.