Przejdź do głównej zawartości

Osiedle Orlik

Ostatnio jak zwykle blog jest nieaktualizowany, nic nowego na nim się nie pojawia pomimo, że w moim życiu dzieje się bardzo dużo. A co się u mnie działo w tym czasie kiedy nie dawałem znaków życia za pośrednictwem bloga? A dla przykładu pochwalę się, że znowu byłem w Krakowie.

Osiedle Orlik - Gocław

A to zdjęcie, które widzicie wyżej zrobiłem jeszcze przed wyjazdem. Od dość dawna szykowałem się do sfotografowania Osiedla Orlik. Bywam tam dość często, ale pogoda zazwyczaj była taka jakiej ja nie oczekiwałem.

Komentarze

  1. A jaką pogodę trzeba mieć do przerobienia zdjęcia na czarno-biało-ziarnisto?

    OdpowiedzUsuń
  2. O to samo miałem spytać.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Zalew Zegrzyński

Zdjęcie czeka na publikację już od dawna. W sierpniu zeszłego roku wraz z kolegą wybraliśmy się na skromną wycieczkę rowerową nad Zegrze. Pogoda średnio dopisała - było pochmurno, ale nie padało. Nie brałem wtedy lustrzanki - zdjęcie zrobiłem telefonem. 

Kłodzka Góra

Jakiś czas temu pokazywałem na blogu Pragę Czeską. Po wycieczce do Czech miałem okazję odwiedzić Kłodzką Górę. Wtedy uświadomiłem sobie, że w górach byłem dawno temu, tak więc wyprawa na ten niezbyt wymagający szczyt cieszyła mnie. Przy okazji byłem we Wrocławiu, ale nie było czasu na eksplorację i robienie zdjęć. Wrocław był tylko przystankiem na nocleg.


Drugiego dnia mieliśmy spływ pontonem. Było całkiem sympatycznie. Zdjęć ze spływu nie posiadam - obawiałem się, że mój sprzęt ulegnie zamoczeniu, a tego bym nie chciał...

Tarchomin Kościelny - pętla tramwajowa

Witajcie w pierwszym wpisie na tym fotoblogu w tym roku, dopiero teraz - w marcu. Nie mam dobrych wieści... Związane jest to częściowo z moim publikowaniem wpisów ostatnimi czasy. Otóż pomimo tego, iż chodzę i eksploruję Tarchomin i posiadam też w pamięci miejsca, które chciałbym uwiecznić w konkretny sposób tak sprzęt ostatnio średnio mi na to pozwala.

Nikon niestety powoli rezygnuje ze "współpracy" z moją skromną osobą. Tak więc póki co jeśli już, to chyba będę zmuszony korzystać z aparatu w telefonie.