Przejdź do głównej zawartości

Osiedle Orlik

Ostatnio jak zwykle blog jest nieaktualizowany, nic nowego na nim się nie pojawia pomimo, że w moim życiu dzieje się bardzo dużo. A co się u mnie działo w tym czasie kiedy nie dawałem znaków życia za pośrednictwem bloga? A dla przykładu pochwalę się, że znowu byłem w Krakowie.

Osiedle Orlik - Gocław

A to zdjęcie, które widzicie wyżej zrobiłem jeszcze przed wyjazdem. Od dość dawna szykowałem się do sfotografowania Osiedla Orlik. Bywam tam dość często, ale pogoda zazwyczaj była taka jakiej ja nie oczekiwałem.

Komentarze

  1. A jaką pogodę trzeba mieć do przerobienia zdjęcia na czarno-biało-ziarnisto?

    OdpowiedzUsuń
  2. O to samo miałem spytać.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Tarchomin Kościelny - pętla tramwajowa

Witajcie w pierwszym wpisie na tym fotoblogu w tym roku, dopiero teraz - w marcu. Nie mam dobrych wieści... Związane jest to częściowo z moim publikowaniem wpisów ostatnimi czasy. Otóż pomimo tego, iż chodzę i eksploruję Tarchomin i posiadam też w pamięci miejsca, które chciałbym uwiecznić w konkretny sposób tak sprzęt ostatnio średnio mi na to pozwala.

Nikon niestety powoli rezygnuje ze "współpracy" z moją skromną osobą. Tak więc póki co jeśli już, to chyba będę zmuszony korzystać z aparatu w telefonie.

Pomnik László O’svátha

Pomnik ten znajduje się na Białołęce. Jest on darem od Węgrów, przez których też samo zaprojektowanie i przetransportowanie pokrywali Węgrzy. Lajos Győrfi to artysta. który wykonał pomnik. Sam bohater uwieczniony w formie tego monumentu był ministrem spraw zagranicznych. O pomniku można przeczytać w Warszawikia.

Moją długą nieobecność usprawiedliwiam bądź zrobię to w najbliższym czasie na fanpage'u na Facebook'u.

Truskaw

Truskaw to miejsce które ostatnimi czasy odwiedzam bardzo rzadko. Kiedyś bywałem prawie, że nagminnie. Trasa do Truskawia została także zaliczona w formie przejazdu rowerem. Wyszło wtedy 25 km - z Ochoty.

Truskaw, puszcza... To doskonałe miejsce na refleksje, kontemplację, chillout, wyciszenie.Zostawiam Was z tą pocztówką z Kampinosu.