Przejdź do głównej zawartości

Koncert Eldo (Warsaw Challenge 2014)

Kiedyś słuchałem dużo hip-hopu. Jednak od czasu odkąd zacząłem być fanem muzyki klubowej przestałem się interesować światem hip-hopowym. W pewnym stopniu interesowali mnie tylko artyści, których ceniłem za teksty ze starych płyt.

Kiedyś Eldo w ogóle mnie nie urzekał swoimi tekstami. Sam nie wiem dlaczego, bo z czasem ten raper stał się dla mnie tym jednym z lepszych ze sceny hip-hopowej. Bardzo mi przypadła do gustu płyta: "Nie pytaj o nią".

Eldo wystąpił w ramach tegorocznego Warsaw Challenge, 10 maja w Parku Sowińskiego. Następnego dnia wystąpił Ten Typ Mes oraz DMX, ale na Ich koncerty nie udało mi się przybyć...Komentarze

  1. Nie pytaj o nią - również uwielbiam, swego czasu słuchałam Eldo cały czas :)

    OdpowiedzUsuń
  2. uu ja przyjechalam z Poznania na DMXa specjalnie, dal czadu :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Tarchomin Kościelny - pętla tramwajowa

Witajcie w pierwszym wpisie na tym fotoblogu w tym roku, dopiero teraz - w marcu. Nie mam dobrych wieści... Związane jest to częściowo z moim publikowaniem wpisów ostatnimi czasy. Otóż pomimo tego, iż chodzę i eksploruję Tarchomin i posiadam też w pamięci miejsca, które chciałbym uwiecznić w konkretny sposób tak sprzęt ostatnio średnio mi na to pozwala.

Nikon niestety powoli rezygnuje ze "współpracy" z moją skromną osobą. Tak więc póki co jeśli już, to chyba będę zmuszony korzystać z aparatu w telefonie.

Pomnik László O’svátha

Pomnik ten znajduje się na Białołęce. Jest on darem od Węgrów, przez których też samo zaprojektowanie i przetransportowanie pokrywali Węgrzy. Lajos Győrfi to artysta. który wykonał pomnik. Sam bohater uwieczniony w formie tego monumentu był ministrem spraw zagranicznych. O pomniku można przeczytać w Warszawikia.

Moją długą nieobecność usprawiedliwiam bądź zrobię to w najbliższym czasie na fanpage'u na Facebook'u.

Truskaw

Truskaw to miejsce które ostatnimi czasy odwiedzam bardzo rzadko. Kiedyś bywałem prawie, że nagminnie. Trasa do Truskawia została także zaliczona w formie przejazdu rowerem. Wyszło wtedy 25 km - z Ochoty.

Truskaw, puszcza... To doskonałe miejsce na refleksje, kontemplację, chillout, wyciszenie.Zostawiam Was z tą pocztówką z Kampinosu.