Przejdź do głównej zawartości

Park Militarny Rembertów

O Parku Militarnym w Rembertowie dowiedziałem się od kolegi. Wreszcie postanowiłem pojechać i zobaczyć na własne oczy jak wygląda. Park umiejscowiony jest na terenach Akademii Obrony Narodowej. Eksponaty jakie dominują to czołgi i pojazdy opancerzone. Ale jest też kilka samolotów i śmigłowiec. 
Było cicho i spokojnie - dzięki czemu mogłem spokojnie bez pośpiechu sfotografować interesujące mnie obiekty.

Komentarze

 1. Fajnie wyglądają w zimowej scenerii. Będzie druga część? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej nie. Zdjęć zrobiłem mało. Ale może na wiosnę/lato ponownie wybiorę się do Rembertowa, by sfotografować wszystkie eksponaty... Zobaczę. Póki co zima trochę przeszkadza w robieniu zdjęć - akumulator odmawiał współpracy, musiałem go ogrzewać. No i łapska odpadały pod wpływem trzymania zimnego statywu.

   Usuń
 2. Bardzo ciekawe miejsce. Eksponaty super, czekam na wiosenną dawkę.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Zalew Zegrzyński

Zdjęcie czeka na publikację już od dawna. W sierpniu zeszłego roku wraz z kolegą wybraliśmy się na skromną wycieczkę rowerową nad Zegrze. Pogoda średnio dopisała - było pochmurno, ale nie padało. Nie brałem wtedy lustrzanki - zdjęcie zrobiłem telefonem. 

Kłodzka Góra

Jakiś czas temu pokazywałem na blogu Pragę Czeską. Po wycieczce do Czech miałem okazję odwiedzić Kłodzką Górę. Wtedy uświadomiłem sobie, że w górach byłem dawno temu, tak więc wyprawa na ten niezbyt wymagający szczyt cieszyła mnie. Przy okazji byłem we Wrocławiu, ale nie było czasu na eksplorację i robienie zdjęć. Wrocław był tylko przystankiem na nocleg.


Drugiego dnia mieliśmy spływ pontonem. Było całkiem sympatycznie. Zdjęć ze spływu nie posiadam - obawiałem się, że mój sprzęt ulegnie zamoczeniu, a tego bym nie chciał...

Tarchomin Kościelny - pętla tramwajowa

Witajcie w pierwszym wpisie na tym fotoblogu w tym roku, dopiero teraz - w marcu. Nie mam dobrych wieści... Związane jest to częściowo z moim publikowaniem wpisów ostatnimi czasy. Otóż pomimo tego, iż chodzę i eksploruję Tarchomin i posiadam też w pamięci miejsca, które chciałbym uwiecznić w konkretny sposób tak sprzęt ostatnio średnio mi na to pozwala.

Nikon niestety powoli rezygnuje ze "współpracy" z moją skromną osobą. Tak więc póki co jeśli już, to chyba będę zmuszony korzystać z aparatu w telefonie.