Przejdź do głównej zawartości

Park Militarny Rembertów

O Parku Militarnym w Rembertowie dowiedziałem się od kolegi. Wreszcie postanowiłem pojechać i zobaczyć na własne oczy jak wygląda. Park umiejscowiony jest na terenach Akademii Obrony Narodowej. Eksponaty jakie dominują to czołgi i pojazdy opancerzone. Ale jest też kilka samolotów i śmigłowiec. 
Było cicho i spokojnie - dzięki czemu mogłem spokojnie bez pośpiechu sfotografować interesujące mnie obiekty.

Komentarze

 1. Fajnie wyglądają w zimowej scenerii. Będzie druga część? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej nie. Zdjęć zrobiłem mało. Ale może na wiosnę/lato ponownie wybiorę się do Rembertowa, by sfotografować wszystkie eksponaty... Zobaczę. Póki co zima trochę przeszkadza w robieniu zdjęć - akumulator odmawiał współpracy, musiałem go ogrzewać. No i łapska odpadały pod wpływem trzymania zimnego statywu.

   Usuń
 2. Bardzo ciekawe miejsce. Eksponaty super, czekam na wiosenną dawkę.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Zalew Zegrzyński

Zdjęcie czeka na publikację już od dawna. W sierpniu zeszłego roku wraz z kolegą wybraliśmy się na skromną wycieczkę rowerową nad Zegrze. Pogoda średnio dopisała - było pochmurno, ale nie padało. Nie brałem wtedy lustrzanki - zdjęcie zrobiłem telefonem. 

Kłodzka Góra

Jakiś czas temu pokazywałem na blogu Pragę Czeską. Po wycieczce do Czech miałem okazję odwiedzić Kłodzką Górę. Wtedy uświadomiłem sobie, że w górach byłem dawno temu, tak więc wyprawa na ten niezbyt wymagający szczyt cieszyła mnie. Przy okazji byłem we Wrocławiu, ale nie było czasu na eksplorację i robienie zdjęć. Wrocław był tylko przystankiem na nocleg.


Drugiego dnia mieliśmy spływ pontonem. Było całkiem sympatycznie. Zdjęć ze spływu nie posiadam - obawiałem się, że mój sprzęt ulegnie zamoczeniu, a tego bym nie chciał...

Ślub Ani i Rafała

Nie są to moje pierwsze ślubniaki. Natomiast uważam, że poprzednie nie nadawały się jakoś szczególnie do publikacji albo po prostu nie posiadałem oficjalnej zgody na możliwość ich publikacji. Czas wreszcie pokazać swoje najnowsze foto-wypociny.
Ja wiem, że zdjęć pokazuję mało, ale jak sami wiecie nie lubię wrzucać zdjęć w hurtowej ilości. Wolę pokazać mniej, a przynajmniej te najbardziej udane i najciekawsze.

Poza zdjęciami zajmowałem się także filmowaniem całego wydarzenia. Filmu nie pokażę, poza tym i tak jest jeszcze na etapie montażu. Nie będę ukrywać, że ciągle się stresowałem, zwłaszcza podczas ceremonii ślubnej.

Dodam na koniec, że chętnie podszkolę się w zakresie zdjęć ślubnych, tak więc raczej chętnie będę przyjmować wszelakie propozycje z tym związane...