Przejdź do głównej zawartości

Klasyka motoryzacji - część 4: Fiat 125p

To było do przewidzenia, że na blogu pojawi się duma polskiej motoryzacji. Duży Fiat. Zawsze ten samochód podobał mi się ze względu na sylwetkę i ogólny wygląd zewnętrzny.

Fiat 125p, Warszawa - Żoliborz

Komentarze

  1. Kredens vel szuflada zawsze fajny, tylko kto mu założył takie kapcie na alusach? Barbarzyństwo!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziwne, ale teraz nawet z sympatią patrzę na takiego rzęcha. Przynajmniej kiedyś samochody miały charakterystyczne, wyróżniające je kształty.

    OdpowiedzUsuń
  3. I am I napisał "kredens" i tak też dokładnie mówiłem na te autko. świetnie się nim jeździło a tylna kanapa przytulała do snu.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Zalew Zegrzyński

Zdjęcie czeka na publikację już od dawna. W sierpniu zeszłego roku wraz z kolegą wybraliśmy się na skromną wycieczkę rowerową nad Zegrze. Pogoda średnio dopisała - było pochmurno, ale nie padało. Nie brałem wtedy lustrzanki - zdjęcie zrobiłem telefonem. 

Kłodzka Góra

Jakiś czas temu pokazywałem na blogu Pragę Czeską. Po wycieczce do Czech miałem okazję odwiedzić Kłodzką Górę. Wtedy uświadomiłem sobie, że w górach byłem dawno temu, tak więc wyprawa na ten niezbyt wymagający szczyt cieszyła mnie. Przy okazji byłem we Wrocławiu, ale nie było czasu na eksplorację i robienie zdjęć. Wrocław był tylko przystankiem na nocleg.


Drugiego dnia mieliśmy spływ pontonem. Było całkiem sympatycznie. Zdjęć ze spływu nie posiadam - obawiałem się, że mój sprzęt ulegnie zamoczeniu, a tego bym nie chciał...

Tarchomin Kościelny - pętla tramwajowa

Witajcie w pierwszym wpisie na tym fotoblogu w tym roku, dopiero teraz - w marcu. Nie mam dobrych wieści... Związane jest to częściowo z moim publikowaniem wpisów ostatnimi czasy. Otóż pomimo tego, iż chodzę i eksploruję Tarchomin i posiadam też w pamięci miejsca, które chciałbym uwiecznić w konkretny sposób tak sprzęt ostatnio średnio mi na to pozwala.

Nikon niestety powoli rezygnuje ze "współpracy" z moją skromną osobą. Tak więc póki co jeśli już, to chyba będę zmuszony korzystać z aparatu w telefonie.