Przejdź do głównej zawartości

Klasyka motoryzacji - część 4: Fiat 125p

To było do przewidzenia, że na blogu pojawi się duma polskiej motoryzacji. Duży Fiat. Zawsze ten samochód podobał mi się ze względu na sylwetkę i ogólny wygląd zewnętrzny.

Fiat 125p, Warszawa - Żoliborz

Komentarze

  1. Kredens vel szuflada zawsze fajny, tylko kto mu założył takie kapcie na alusach? Barbarzyństwo!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziwne, ale teraz nawet z sympatią patrzę na takiego rzęcha. Przynajmniej kiedyś samochody miały charakterystyczne, wyróżniające je kształty.

    OdpowiedzUsuń
  3. I am I napisał "kredens" i tak też dokładnie mówiłem na te autko. świetnie się nim jeździło a tylna kanapa przytulała do snu.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Tarchomin Kościelny - pętla tramwajowa

Witajcie w pierwszym wpisie na tym fotoblogu w tym roku, dopiero teraz - w marcu. Nie mam dobrych wieści... Związane jest to częściowo z moim publikowaniem wpisów ostatnimi czasy. Otóż pomimo tego, iż chodzę i eksploruję Tarchomin i posiadam też w pamięci miejsca, które chciałbym uwiecznić w konkretny sposób tak sprzęt ostatnio średnio mi na to pozwala.

Nikon niestety powoli rezygnuje ze "współpracy" z moją skromną osobą. Tak więc póki co jeśli już, to chyba będę zmuszony korzystać z aparatu w telefonie.

Pomnik László O’svátha

Pomnik ten znajduje się na Białołęce. Jest on darem od Węgrów, przez których też samo zaprojektowanie i przetransportowanie pokrywali Węgrzy. Lajos Győrfi to artysta. który wykonał pomnik. Sam bohater uwieczniony w formie tego monumentu był ministrem spraw zagranicznych. O pomniku można przeczytać w Warszawikia.

Moją długą nieobecność usprawiedliwiam bądź zrobię to w najbliższym czasie na fanpage'u na Facebook'u.

Truskaw

Truskaw to miejsce które ostatnimi czasy odwiedzam bardzo rzadko. Kiedyś bywałem prawie, że nagminnie. Trasa do Truskawia została także zaliczona w formie przejazdu rowerem. Wyszło wtedy 25 km - z Ochoty.

Truskaw, puszcza... To doskonałe miejsce na refleksje, kontemplację, chillout, wyciszenie.Zostawiam Was z tą pocztówką z Kampinosu.