Przejdź do głównej zawartości

Ruina z Wesołej

Rzadko bywam tak daleko, ale ostatnio w weekend wybrałem się do Wesołej. Niby to jeszcze Warszawa... No bo autobusy miejskie jeżdżą, miejski system informacji ten sam... a wszystko to wygląda jakby Warszawą nie było.

Ruiny letniego pałacu księcia Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego

I to właśnie w Wesołej stoją sobie oto takie zgliszcza. Ruinę trudno zauważyć, bo gałęzie i krzaki zasłaniają. No i kierując się do tych zgliszcz można oberwać gałęzią w oko albo wywalić się o wystający badyl. A co mnie zainspirowało, żeby zobaczyć ruinkę widniejącą na zdjęciu? Inspiracją były zdjęcia panoramiczne w serwisie 360Cities.

Komentarze

 1. O ja pierdziu. Ty ino tam objeżdżaj tą Warszawę - niewarszawę i cykaj,,,cykaj i cykaj. Pozdrawiam Roberta - Marcin.

  OdpowiedzUsuń
 2. Franciszek Ksawery widocznie stawiał na intensywne wietrzenie wnętrz.

  PS Na osiedle Derby też miejskie autobusy jeżdżą.

  OdpowiedzUsuń
 3. Rzeczywiście ruina :) Ale swój klimat ma.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak można się z Panem skontaktować prywatnie? Mam pewną prośbę odnośnie jednego z Pan zdjęć.

  OdpowiedzUsuń
 5. Chyba najlepiej mailem: trzcinskirobert@gmail.com.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Zalew Zegrzyński

Zdjęcie czeka na publikację już od dawna. W sierpniu zeszłego roku wraz z kolegą wybraliśmy się na skromną wycieczkę rowerową nad Zegrze. Pogoda średnio dopisała - było pochmurno, ale nie padało. Nie brałem wtedy lustrzanki - zdjęcie zrobiłem telefonem. 

Kłodzka Góra

Jakiś czas temu pokazywałem na blogu Pragę Czeską. Po wycieczce do Czech miałem okazję odwiedzić Kłodzką Górę. Wtedy uświadomiłem sobie, że w górach byłem dawno temu, tak więc wyprawa na ten niezbyt wymagający szczyt cieszyła mnie. Przy okazji byłem we Wrocławiu, ale nie było czasu na eksplorację i robienie zdjęć. Wrocław był tylko przystankiem na nocleg.


Drugiego dnia mieliśmy spływ pontonem. Było całkiem sympatycznie. Zdjęć ze spływu nie posiadam - obawiałem się, że mój sprzęt ulegnie zamoczeniu, a tego bym nie chciał...

Ślub Ani i Rafała

Nie są to moje pierwsze ślubniaki. Natomiast uważam, że poprzednie nie nadawały się jakoś szczególnie do publikacji albo po prostu nie posiadałem oficjalnej zgody na możliwość ich publikacji. Czas wreszcie pokazać swoje najnowsze foto-wypociny.
Ja wiem, że zdjęć pokazuję mało, ale jak sami wiecie nie lubię wrzucać zdjęć w hurtowej ilości. Wolę pokazać mniej, a przynajmniej te najbardziej udane i najciekawsze.

Poza zdjęciami zajmowałem się także filmowaniem całego wydarzenia. Filmu nie pokażę, poza tym i tak jest jeszcze na etapie montażu. Nie będę ukrywać, że ciągle się stresowałem, zwłaszcza podczas ceremonii ślubnej.

Dodam na koniec, że chętnie podszkolę się w zakresie zdjęć ślubnych, tak więc raczej chętnie będę przyjmować wszelakie propozycje z tym związane...