Przejdź do głównej zawartości

Makro-trawa


Makro z Białołęki

Komentarze

 1. A wrzucaj, czemu nie :)
  To tutaj idealne do reklamy produktów 'naturalnych' :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Twój blog, Ty decyduj - ja tam nikogo nie pytam czy mogę wrzucić foty Starówki :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Popieram Marcina :-) U mnie też czasem wrzucam coś z archiwum jak jest jakiś "zastój" Ja chętnie pooglądam co tam zarchiwizowałeś :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lepszy rydz niż nic. Pamiętam dawne czasy gdy na Warszavkę wrzucałam zdjęcia nieba, jak mi się kończyły fotki. Teraz miewam dłuższe przerwy, bo czasem zwyczajnie zapominam dodać postu i myślę, że takie zapchajdziury od czasu do czasu nie są groźne. Zwłaszcza gdy fotki ładne, a powyższa z pewnością się do nich zalicza. Spokojnie mógłbyś ją sprzedawać na fototapety :)

  OdpowiedzUsuń
 5. To makro bardzo mi się podoba. Tyle w nim odcieni zieleni. Twój blog też zmienił oblicze. Teraz podoba mi się bardziej. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajna fotka taka nietypowa :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Zalew Zegrzyński

Zdjęcie czeka na publikację już od dawna. W sierpniu zeszłego roku wraz z kolegą wybraliśmy się na skromną wycieczkę rowerową nad Zegrze. Pogoda średnio dopisała - było pochmurno, ale nie padało. Nie brałem wtedy lustrzanki - zdjęcie zrobiłem telefonem. 

Kłodzka Góra

Jakiś czas temu pokazywałem na blogu Pragę Czeską. Po wycieczce do Czech miałem okazję odwiedzić Kłodzką Górę. Wtedy uświadomiłem sobie, że w górach byłem dawno temu, tak więc wyprawa na ten niezbyt wymagający szczyt cieszyła mnie. Przy okazji byłem we Wrocławiu, ale nie było czasu na eksplorację i robienie zdjęć. Wrocław był tylko przystankiem na nocleg.


Drugiego dnia mieliśmy spływ pontonem. Było całkiem sympatycznie. Zdjęć ze spływu nie posiadam - obawiałem się, że mój sprzęt ulegnie zamoczeniu, a tego bym nie chciał...

Ślub Ani i Rafała

Nie są to moje pierwsze ślubniaki. Natomiast uważam, że poprzednie nie nadawały się jakoś szczególnie do publikacji albo po prostu nie posiadałem oficjalnej zgody na możliwość ich publikacji. Czas wreszcie pokazać swoje najnowsze foto-wypociny.
Ja wiem, że zdjęć pokazuję mało, ale jak sami wiecie nie lubię wrzucać zdjęć w hurtowej ilości. Wolę pokazać mniej, a przynajmniej te najbardziej udane i najciekawsze.

Poza zdjęciami zajmowałem się także filmowaniem całego wydarzenia. Filmu nie pokażę, poza tym i tak jest jeszcze na etapie montażu. Nie będę ukrywać, że ciągle się stresowałem, zwłaszcza podczas ceremonii ślubnej.

Dodam na koniec, że chętnie podszkolę się w zakresie zdjęć ślubnych, tak więc raczej chętnie będę przyjmować wszelakie propozycje z tym związane...